Rubriky
Novinky

Letní akce na českých pluginech

Okurková sezóna je v plném proudu a jako každé léto máme pro Vás slevu. Tentokrát Vám odlehčíme o 25 %.

Rubriky
Novinky

2 roky českých pluginů

Letí to jako voda a už jsou to 2 roky, co jsou tady české pluginy pro Vás a co by to bylo za oslavu bez narozeninové slevy. Proto do půlnoci 31.5.2022 můžete naše pluginy pořídit za polovic. Licence je stále lifetime, takže se nemusíte bát, že po Vás budeme chtít za rok další prachy.

Rubriky
Novinky

Černý pátek na českých pluginech

České pluginy přinášení černopáteční slevu 25% na vše. Sleva platí do půlnoci 29.11.2021.

Rubriky
Novinky

České oslovení pro WordPress a WooCommerce verze 1.3.0

Plugin České oslovení pro WordPress a WooCommerce je plugin, který Vám umožňuje oslovovat Vaše návštěvníky jejich jménem v 5. pádě kdekoliv na vašem webu a ve verzi 1.3.0 se dočkal několika praktických vylepšení, které vám v tomto příspěvku přiblížíme.

Rubriky
Novinky

Nová verze pluginu QR platby pro WooCommerce

Plugin QR platby pro WooCommerce se dočkal verze 2.0. V tomto příspěvku vám přiblížíme, co nového tato verze přináší.

Rubriky
Novinky

Novinky na českých pluginech – léto 2021

Za poslední dobu se na Českých pluginech udělalo pár nových věcí, o kterých byste měli vědět. Představím vám náš nejmladší plugin České oslovení pro WordPress a Woocommerce, nové funkce přidané do jeho starších sourozenců, zavedení množstevních slev i letní akci, která vám ušetří kousek rozpočtu.

Rubriky
Novinky

Aktualizace pluginu QR kódy pro WooCommerce platby převodem 1.1

Právě vyšla aktualizace pluginu QR kódy pro WooCommerce platby převodem ve verzi 1.1., která přináší pár novinek a oprav.

Rubriky
Novinky

Spuštění e-shopu

Tímto prvním příspěvkem bych rád uvedl spuštění e-shopu České pluginy, kde jak název domény trochu napovídá najdete originální pluginy pro WordPress a WooCommerce v češtině, od českého vývojáře, s českou podporou.