Novinky u pluginu Comgate pro WooCommerce verze 1.1

Před pár dny jsme vydali novou verzi našeho pluginu Comgate pro WooCommerce a za ní ještě pár verzí s drobnými fixy. Tak tedy a tudíž je tady tento článek, abychom si je trochu shrnuli a taky nastínili, co se chystá v updatech dalších.

Platební metoda platba na tři splátky

Konečně jsme přidali platbu na tři splátky. Najdete ji opět jako samostatnou platební metodu, pro kterou můžete vybrat její podmetody. Momentálně jsou poskytovateli této metody Twisto a Skippay.

Tato platební metoda nebývá platební bránou Comgate aktivována automaticky a je třeba si o ni zažádat.

Metoda je dostupná pouze pro zákazníky z Česka. Minimální hodnota objednávky je pro Twisto 1500,- Kč, a pro Skip Pay 3000,- Kč. Maximální hodnota je u obou platebních metod 15000,- Kč.

Po tom, co vám Comgate přidá, nebo ubere platební metody je potřeba provést aktualizaci na vašem webu. Jděte na stránku nastavení, a klikněte dole na tlačítko uložit, i když jste žádné změny neprovedli. Dojde při tom ke znovunačtení platebních metod a jejich uložení do vaší databáze. Pokud u jednotlivých metod používáte jejich podmetody, tak je pak ještě potřeba v jednotlivých platebních metodách podmetody přidat nebo ubrat.

Odkazy na stránky nastavení pluginu

Na stránku, kde máte v administraci seznam všech pluginů jsme pro vaši lepší orientaci přidali odkazy na stránky hlavního nastavení pluginu Comgate pro WooCommerce a taky na stránky nastavení jednotlivých platebních metod.

Chtěli byste takto mít na všech stránkách nastavení pluginu linky na ostatní stránky nastavení? Dejte nám vědět v komentářích. Pokud o tuto funkci bude zájem, tak ji přidáme. 🙂

Loga platebních metod

Aktualizovali jsme ikony log pro platební metody a doplnili možnost přidat vlastní ikonu pro hlavní platební metody. Pro její přidání stačí vložit URL ikony do pole Ikona platební metody. Pokud ikonu nechcete, nechte pole prázdné. V některé z budoucích verzí snad i přidáme možnost uploadovat ikonu přímo přes toto pole, ale je spousta důležitějších věcí, takže je to někde na konci seznamu.

U platebních podmetod je to jiné. Tam je výchozí stav takový, že se ikony zobrazují. Pokud je chceme skrýt, tak v nastavení platební metody zaškrtneme volbu Skrýt ikony platebních podmetod.

Úpravy v hlavním nastavení pluginu

V hlavním nastavení jsme doplnili jednu hlavní věc. A to zobrazení informací k jednotlivým platebním metodám.

U každé platební metody uvidíte informaci zda je platební metoda aktivní v rámci nastavení WooCommerce, jestli je v testovacím módu a také zobrazí výstrahu v případě, že je platební metoda v testovacím módu, ale zároveň ji mohou používat i uživatelé s jinou rolí, než je role administrátora. Taky jsou tam linky, přes které se dostanete do nastavení jednotlivých platebních metod.

Co když bude testovací mód přístupný zákazníkům?

V případě, že by měli vaši zákazníci přístup k platebním metodám, které jsou v testovacím režimu, tak by si mohli sami potvrzovat platbu bez potřeby vlastnit jakoukoliv platební kartu, nebo účet v bance. Jednoduše by si to odklikli. Nezapomínejte proto před uvedením platebních metod do ostrého provozu vše zkontrolovat.

Drobné vylepšení

Kromě nových funkcí jsme trochu zefektivnili náš kód. O tom se ani nebudeme rozepisovat, protože to děláme průběžně pořád.

Co plánujeme v příštích updatech

V v brzké době pomalu začneme pracovat na kompatibilitě s pluginem WPML a různých drobných improvementech. V brzké době se můžete těšit na podrobnější dokumentaci pluginu.

Co je pořád při starém?

Pořád při staré necháváme platnost licence plugin. Pro jeden web tedy stále platí jedna licence bez časového omezení přístupu k aktualizacím pluginu. Nemusíte tak každý rok platit její prodlužování.

MĚJTE PŘEHLED, CO SE DĚJE NA
ČESKÝCH PLUGINECH

A navíc získejte slevu 10 % na váš první nákup!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 − 7 =