Novinky

České pluginy čeká pauza

Čelíme výzvě, která si vyžádala naši okamžitou pozornost a adaptabilitu. Nedávno jsme se dozvěděli, že vývojář pluginu, jenž nám umožňoval spravovat prodej a licencování našich produktů, ukončil svou činnost. V důsledku toho jsme byli nuceni zaměřit se na vývoj vlastního řešení, aby naše služby mohly pokračovat bez přerušení. Jak se na to připravujeme Zásadním datem

Číst více

2 roky českých pluginů

Letí to jako voda a už jsou to 2 roky, co jsou tady české pluginy pro Vás a co by to bylo za oslavu bez narozeninové slevy. Proto do půlnoci 31.5.2022 můžete naše pluginy pořídit za polovic. Licence je stále lifetime, takže se nemusíte bát, že po Vás budeme chtít za rok další prachy.

Číst více

Novinky na českých pluginech – léto 2021

Za poslední dobu se na Českých pluginech udělalo pár nových věcí, o kterých byste měli vědět. Představím vám náš nejmladší plugin České oslovení pro WordPress a Woocommerce, nové funkce přidané do jeho starších sourozenců, zavedení množstevních slev i letní akci, která vám ušetří kousek rozpočtu.

Číst více

Spuštění e-shopu

Tímto prvním příspěvkem bych rád uvedl spuštění e-shopu České pluginy, kde jak název domény trochu napovídá najdete originální pluginy pro WordPress a WooCommerce v češtině, od českého vývojáře, s českou podporou.

Číst více