Novinky na českých pluginech – léto 2021

Novinky na českých pluginech cervenec 2021

Za poslední dobu se na Českých pluginech udělalo pár nových věcí, o kterých byste měli vědět. Představím vám náš nejmladší plugin České oslovení pro WordPress a Woocommerce, nové funkce přidané do jeho starších sourozenců, zavedení množstevních slev i letní akci, která vám ušetří kousek rozpočtu.

Plugin České oslovení pro WordPress a WooCommerce

Kdo používáte například WooCommerce, tak jste si jistě všimli, že vás a vaše zákazníky na nástěnce a v e-mailech oslovuje v 1. pádě, a že to nepůsobí zrovna moc profesionálně. Na mě to tedy rozhodně moc profesionálně nepůsobilo a tak, když jsem ani za pomoci všeznalého Googlu nenašel žádné dostupné řešení, rozhodl jsem se připravit vlastní.

S pluginem České oslovení pro WordPress a WooCommerce tak můžete snadno oslovit své uživatele v 5. pádě kdekoliv na webu potřebujete.

Další funkcí, kterou plugin má je personalizace obsahu podle pohlaví. Můžete tak připravit zvlášť obsah cílený na ženy a zvlášť na muže, což využijete obzvláště v e-commerce.

Více se dozvíte na stránce pluginu.

Update pluginu QR platby pro WooCommerce

Plugin pro QR platby se dočkal lehkého pročištění kódu a jedné nové feature. Tou je podpora platby převodem, která je součástí pluginu Woo doprava, od naší konkurence Toret.

Na podzim se chystá větší update na verzi 2.0, který bude změn a novinek zahrnovat mnohem více. Jaké, to vám ale programovat dopředu, abych vás nepřipravil o překvapení.

Koupit plugin QR platby pro WooCommerce

QR platby pro WooCommerce

Akce a slevy

Už chvíli u nás najdete množstevní slevy, při kterých ušetříte už při nákupu od dvou kusů. Tabulku slev najdete v detailu produktů. Množstevní slevy jsou kombinovatelné s ostatními slevami, takže se dá ušetřit ještě více. Momentálně je můžete do konce srpna spojit s kupónem LETO, který vám dá slevu 20% na celý nákup. Množstevní sleva platí pouze pro stejné produkty, takže pokud koupíte 2 různé pluginy po 1 kuse, slevy se nedočkáte.

Česke pluginy - letni sleva 20%

Závěr

To je tedy pro tentokrát vše. Pokud jste dočetli až sem, tak vám velice děkuji za pozornost a vaši přízeň, kterou nám doufám zachováte.

MĚJTE PŘEHLED, CO SE DĚJE NA
ČESKÝCH PLUGINECH

A navíc získejte slevu 10 % na váš první nákup!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 − 11 =