Spuštění e-shopu

Tímto prvním příspěvkem bych rád uvedl spuštění e-shopu České pluginy, kde jak název domény trochu napovídá najdete originální pluginy pro WordPress a WooCommerce v češtině, od českého vývojáře, s českou podporou.

První plugin

V tuto chvíli je u tady k mání první plugin a to QR kódy pro WooCommerce platby převodem, pomocí kterého můžete svým zákazníků usnadnit jejich platby. Plugin pracuje s vestavěnou možností plateb převodem známou pod zkratkou BACS a QR kódy Vám přidá jak na stránku shrnutí odeslané objednávky, tzv. Thankyou page, tak do e-mailu, který je zákazníkům odeslán. Pokud používáte jeden pluginů: Woocommerce Sequential Order Numbers, nebo Custom Order Numbers for WooCommerce, pro přečíslování objednávek, tak vězte, že plugin QR kódy pro WooCommerce platby převodem je na ně připraven. Pro ty další je možnost nastavení meta_key, pod kterým ukládají své čísla objednávek, takže nebudete omezeni.

QR kódy pro WooCommerce platby převodem od Česképluginy.cz
QR kódy pro platby převodem – ilustrační foto

Připravuje se

Dalším pluginem, který je nyní v testování a bude následovat bude Kontrola plateb u FIO banky. Tento plugin sice najdete už v nabídce jiných vývojářů, ale vzhledem k tomu, že jej budeme sami využívat a chceme funkce, které jsme u ostatních nenašli, rozhodli jsme se napsat si ho po svém. Vydání pluginu se předpokládá v první polovině června 2020.

Další plánované pluginy už budou trochu originálnější, ale to se nechte překvapit. Pokud si nechcete nechat ujít žádnou novinku, nebo akci, tak nás sledujte na Facebooku, nebo se přihlaste k odběru našeho newsletteru. Časem přibudou i další sítě, ale vše pěkně postupně. Za přihlášení k odběru newsletteru navíc dostanete kupón na 10 % slevu na jeden celý nákup, takže pokud chcete ušetřit přihlaste se pomocí formuláře, který najdete v zápatí.

Pokud budete mít před nákupem nějaké dotazy, tak prosím vždy mrkněte nejdříve na stránku Časté dotazy. Pokud tam nenajdete odpověď, napište na e-mail martin@ceskepluginy.cz. Časem budou mít podobnou záložku i všechny pluginy ve svém detailu.

Chcete extra plugin?

Také se může stát, že třeba budete potřebovat udělat plugin na míru, který bude dělat jen to, co potřebujete a nebude dělat to, co nepotřebujete. I s tím se na mě můžete obrátit. V případě zájmu pošlete svou poptávku na martin@ceskepluginy.cz.

Závěrem

Jestli jste dočetli až sem, tak Vám děkuji za pozornost. Snad to napoprvé nebylo tak hrozné. 😉 Budu se těšit na Vaše případné dotazy a podněty a že nám zachováte přízeň.

Mějte krásný den. Zdraví Martin.

MĚJTE PŘEHLED, CO SE DĚJE NA
ČESKÝCH PLUGINECH

A navíc získejte slevu 10 % na váš první nákup!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − 5 =