Tak a teď se pustíme do nastavení na straně e-shopu. V jeho administraci v bočním menu jděte touto cesto Administrace > České pluginy > Comgate pro WooCommerce.

Tam najdete dvě pole ID propojení obchodu a Heslo propojení obchodu. Tam zadáte hodnoty, které jste získali v předešlém části v Aktivaci platební brány.

Když máte správně zadané ID propojení obchodu a Heslo propojení obchodu, tak se vám při každém uložení načtou vaše aktivní platební metody, které můžete vidět v administraci na portálu Comgate. Když jsou platební metody načtené, tak se pod těmito poli zobrazí informace Platební metody jsou načtené.

Dále tu najdeme nastavení platebních metod. Je to čtyři checkboxy pomocí kterých můžete povypínat hlavní platební metody, které nechcete na svém e-shopu zákazníkům nabízet tak, aby se zbytečně vůbec nenačítal jejich kód. Metody se dají ještě samostatně deaktivovat na úrovní nastavení každé z nich. Jak vybrat platební podmetody (Jednotlivé tlačítka Bank, Poskytovatele odložených plateb nebo splátek) si ukážeme později v nastavení jednotlivých platební metod.

Další, co můžete, tak tady najdete je vypnutí Loggování. Loggování je speciální funkce, kterou oceníte, když hledáte řešení nějakého problému. Do logů se ukládají záznamy z různých částech procesu zpracování plateb. Po jejím zapnutí vám v levém menu administrace vašeho e-shopu pod Administrace > České pluginy objeví nová položka Comgate Log.*********